چگونه به صورت ایمن از وای فای هتل استفاده کنیم

0

چگونه
۱- مطمئن شوید که تنظیمات پیکربندی کامپیوتر را طوری انجام داده اید که هکر ها نمی توانند از طریق اتصال به هات اسپات ها، شناسه شما را سرقت کنند.

۲-  به اشتراک گذاری را در ویندوز ۷ غیر فعال کنید. یکی از ویژگی های امنیتی این است که زمانی که به یک شبکه وای فای عمومی متصل می شوید، کنترل پنل از شما می پرسد که به یک شبکه خانگی(home) متصل شده اید یا کاری (work) یا عمومی (public). اگر شبکه عمومی را انتخاب کنید، برای امنیت بیشتر، به اشتراک گذاری خودکار، غیر فعال می شود.

۳- اگر شبکه، دارای نام جعلیِ “شبکه عمومی رایگان وای فای” است، از آن به جای استفاده از شبکه ارائه شده توسط هتل، استفاده نکنید.

۴- از وای فای هتل برای کارهای بانکی آنلاین یا خرید آنلاین استفاده نکنید.

نکات و هشدارها
⇐ از وای فای هتل برای کارهای بانکی آنلاین یا خرید آنلاین استفاده نکنید.
⇐ اطمینان حاصل کنید که از یک VPN که ترافیک و اطلاعات شما را رمز گذاری می کند، استفاده می کنید.
⇐ اگر هتل وای فای رایگان دارد، مطمئن شویدکه ایمن است و هکر ها نمی توانند اطلاعات شخصی شما را به دست آورند.
Δ اگر هکر ها اطلاعات کارت اعتباری شما را به دست آورند، ممکن است از آن برای خرید آنلاین استفاده کنند و شما مسئول آن خواهید بود. بنابراین هرگز از وای فای برای امور بانکی استفاده نکنید.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید