روش برش و ویرایش عکس در آی فون آی پاد یاد بگیرید

0

تا به حال شده که بخواهید روی آی فون یا آی پاد عکسهای خودتون رو ویرایش کنید اما ندونید چطور انجامش بدید ما نرم افزار Photos رو بهتون معرفی میکنیم،با استفاده از نرم افزار Photos، می توانید به طور مستقیم در آی فون، آی پاد لمسی یا آی پد، یک سری ویراش های ابتدایی و آسان را روی عکس انجام دهید. این چگونه به شما یاد می دهد که با نرم افزار ویرایش و برش عکس ها را در این دستگاه ها چطور انجام دهید.

Edit-Photos-1-150x150۱ روی آیکون نرم افزار Photos در منوی دستگاه ضربه بزنید تا گالری عکس هایی که با دوربین گرفته اید، باز شود.

  Edit-Photos-2-150x150۲ تصویری که می خواهید برش دهید را پیدا کنید.

Edit-Photos-3-150x150۳ روی عکس ضربه بزنید تا به صورت تمام صفحه باز شود.

  Edit-Photos-4-150x150۴ در گوشه بالا، سمت راست صفحه روی “Edit” ضربه بزنید.

  Edit-Photos-5-1-150x150۵ روی آیکون crop که در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید.

Edit-Photos-5-2-150x150۶  در صورت تمایل روی دکمه “Constrain” ضربه بزنید تا قبل از برش دادن، سایز عکس را انتخاب کنید.

در iOS 7 این دکمه “Aspect” نامیده می شود.

Edit-Photos-6-150x150۷ از زوم دو انگشتی برای بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده کنید تا میزان برش و مقیاس عکس را به صورت پویا تغییر دهید. همچنین می توانید کل عکس را با ضربه زدن و کشیدن با یک انگشت، آزادانه حرکت دهید.

Edit-Photos-7-150x150 - Copy۸ دکمه زرد رنگ “Crop” را که در قسمت بالا سمت راست صفحه قرار دارد، برای برش دادن عکس فشار دهید.

Edit-Photos-8-150x150۹ روی دکمه زرد رنگ “Save” که در قسمت بالا سمت راست صفحه قرار دارد، ضربه بزنید تا تغییراتی که داده اید، ذخیره شود.

نکات

iOS 5 برنامه ای برای تمام پیام های جدید ارائه می دهد که iMessage نامیده می شود و به شما اجازه می دهد که از خدمات پیام متنی استفاده کنید و یا با استفاده از وای فای و G3 در آی پد یا آی فون یا آی پاد، پیام رایگان ارسال کنید.

iOS 5 تنها با آی پد، آی پد ۲، آی فون GS3 ،آی فون ۴ و آی پاد لمسی نسل ۳ و ۴ سازگار است.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید