روش ترمیم ناخن شکسته

0

ekstenshen-ba-abrisham-200x200همه خانم ها از اینکه ناخن هایشان را یک دست بلند می کنند و یک روز یکی از آنها می شکند یا ترک برمی دارد، متنفرند. ناخن های نازک و شکننده را به سختی می توان بلند کرد. چون اغلب تا شروع به رشد می کنند، می شکنند. یک راه برای مبارزه با این مشکل این است که از ناخن مصنوعی استفاده کنید که به بلند شدن آنها کمک کند. یک راه برای انجام این کار این است که یک لایه از کیسه چای کیسه ای را روی ناخن هایتان بچسبانید. با این روش هم ترمیم ناخن شکسته تان امکان پذیر است و هم استحکام ناخن هایتان برای بلند شدن بیشتر خواهد شد.

ekstenshen-ba-abrisham-1-150x150۱   استفاده از لاک پاک کن، لاک روی ناخن هایتان را پاک کنید، سپس آنها را کاملاً بشویید و خشک کنید. اگر لاک یا هر گونه کثیفی روی ناخن هایتان باقی بماند، می تواند روی استحکام چسب بین لایه کیسه چای و ناخن تان اثر بگذارد و آن را سست کرده و باعث شود راحت تر بشکند.

 

ekstenshen-ba-abrisham-2-150x150۲ از یک سوهان ناخن گریت ۱۸۰ استفاده کنید و ناخن هایتان را صاف کنید.

ekstenshen-ba-abrisham-3-150x150۳ یک لایه نازک چسب روی اولین ناخن تان بزنید. لایه کیسه را روی چسب بگذارید و فشار دهید تا بچسبد. اطمینان حاصل کنید که فضایی بین گوشه ناخن تان و کیسه باقی بماند تا به این صورت طبیعی تر به نظر برسد.

۴  می توانید از یک ورق فشرده کننده استفاده کنید و آن را روی کیسه بکشید تا مطمئن شوید که محکم با چسب چسبانده شده است. این کار کمک می کند که بعدًا نشکند.

ekstenshen-ba-abrisham-5-150x150

۵  کیسه را قیچی کنید تا اندازه شود. مطمئن شوید که انحنای طبیعی ناخن تان را به خود گرفته است. برای مثال اگر نوک ناخن هایتان به طور طبیعی گرد است، کیسه را طوری قیچی نکنید که مربعی به نظر برسد.

 

ekstenshen-ba-abrisham-6-150x150۶ روی کیسه را با یک لایه روغن براق بپوشانید. در صورت نیاز برای از بین بردن هر گونه ناصافی از سوهان ناخن استفاده کنید.

ekstenshen-ba-abrisham-7-150x150

۷ با یک لایه سیلانت (مواد مسدود کننده شیارهای دندان) -اگر تهیه آن برایتان مشکل است از چسب استفاده کنید- روی کیسه را بپوشانید و صبر کنید تا خشک شود. تمام این مراحل را برای بقیه ناخن ها تکرار کنید. وقتی سیلانت روی همه ناخن ها خشک شود، کار تمام شده است.

نکات

بهتر است به جای اینکه کیسه چای را با دست روی ناخن هایتان قرار دهید از یک موچین برای این کار استفاده کنید. برای بعضی ها این راه آسان تر است.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید