درباره دوربین مداربسته اکتی (ACTi)

0

شرکت اکتی (ACTI) در سال ۲۰۰۳ کار خود را با تولید تجهیزات مداربسته تحت شبکه آغاز کرد و تلا ش کرده محصولات متنوعی را در این خصوص عرضه کند. هدف اصلی این شرکت انتقال تکنولوژی بالا در ساخت این محصولات و تولید تجهیزات به روز امنیتی حفاظتی است.
این شرکت مرحله به مرحله رنج تولیدات خود را بالا برد تا بتواند در بازارهای متفاوت این زمینه به رقابت با تولید کنندگان بزرگ بپردازد و رفته رفته به یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته تحت شبکه دنیا تبدیل شد.

محصولات اکتی شامل چه تجهیزاتی می شوند؟

تولیدات اکتی به صورت کلی شامل تجهیزات مداربسته تحت شبکه است. این تجهیزات عبارتند از: دوربین های مداربسته تحت شبکه، دستگاه های ضبط دیجیتال تحت شبکه، نرم افزارهای پردازش تصویر و ادوات و تجهیزات جانبی دوربین مداربسته.

محصولات اکتی ساخت چه کشوری است و از نظر کیفیت در چه سطحی قرار دارد؟

دفتر مرکزی و کارخانه این شرکت در کشور تایوان واقع شده است. محصولات این شرکت از نظر کیفیت در سطحی بالاتر از متوسط قرار دارند. این شرکت یکی از ۵۰ شرکت بزرگ تولید کننده دوربین مداربسته در جهان است.

برخی امکانات دروبین های مدار بسته اکتی

تشخیص حرکت
توانایی تشخیص حرکت سیستم نظارت تصویری این امکان را به شما می دهد تا از دوربین های مداربسته به عنوان ابزاری برای کنترل تردد و حضور افراد در محیط موردنظر استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت دستگاه علاوه بر این که در صورت تشخیص حرکت شروع به ضبط کردن تصاویر می نماید، توانایی به صدا در آوردن آزیر را نیز دارد.
motion-detection
تشخیص چهره و پلاک
برای کنترل و نظارت به تردد خودروها از درهای ورودی و خروجی ساختمان ها و یا برای تشخیص چهره افرادکه نیازمند دقت بالای تصاویر است، می توانید از دوربین های مگاپیکسلی استفاده نمایید
Plate-recognition
به عنوان یکی از مهم ترین قابلیت های سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته می توان به انتقال تصویر اشاره کرد. با بهره گیری از این قابلیت شما می توانید تصویر محل کار یا سکونت خود را به وسیله کامپیوتر، لپ تاپ یا موبایل از طریق اینترنت کنترل کنید.این قابلیت مخصوصا برای دارندگان شرکت و فروشگاه های بزرگ بسیار مناسب است زیرا میتوانند بر کارکنان خود نظارت داشته باشند.
Moblie-control
به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید