نحوه برداشتن ناخن مصنوعی بدون استون

0

tip-nakhon-200x200امروزه کاشت ناخن اکرلیک یکی از محبوب ترین راه ها برای بلند کردن موقت ناخن هاست. بسیاری از خانم ها از این روش برای مراسم های خاص مثل عروسی استفاده می کنند. بعضی ها هم ناخن های تیپ را در طول سال نگه می دارند. این کار ممکن است برایشان گران تمام شود چون به هر حال برای اینکه ظاهر ناخن ها را خوب نگه دارند باید هر دو هفته یکبار باید آنها را ترمیم کنند. کندن این ناخن ها در سالن آرایش ممکن است به صورت کثیف و با مواد شیمیایی انجام شود. اما می توان این کار را در خانه و بدون استون هم انجام داد.

نحوه برداشتن ناخن مصنوعی بدون استون

۱  دست هایتان را بشویید و خشک کنید تا هر گونه چربی را از سطح بستر ناخن هایتان پاک کنید.

۲  لاک های باقی مانده روی انگشتان تان را با یک لاک پاک کن بدون استون و با یک گلوله پنبه پاک کنید.

tip-nakhon-3-150x150۳  ناخن مصنوعی را با ناخن گیر کوتاه کنید. اگر ناخن طبیعی تان به اندازه ناخن مصنوعی بلند شده، هر دو را با ناخن گیر به اندازه ای کوتاه کنید که می خواهید ناخن تان بعد از برداشتن ناخن مصنوعی باشد. اگر ناخن هایتان کوتاه تر از ناخن مصنوعی هستند، ناخن های مصنوعی را فقط تا جایی کوتاه کنید که به اندازه ناخن طبیعی تان شود.

tip-nakhon-4-150x150

۴  لایه اکریلیک باقی مانده را سوهان بکشید. این کار را تا بالای بستر ناخن تان انجام دهید. (به گونه ای که همیشه ناخن هایتان را سوهان می زدید تا آنها را شکل دهید.) از یک سوهان زبر استفاده کنید و باقی مانده لایه اکریلیک را بردارید. تا جایی که ممکن است این کار را نزدیک ناخن اصلی تان انجام دهید اما طوری که بستر ناخن تان را سوهان نزنید. به همین روش از یک سوهان نرم تر برای صاف کردن هر گونه خطی که آرایشگر ممکن است با ابزار الکترونیکی خود روی ناخن هایتان ایجاد کرده باشد استفاده کنید.

۵  دوباره دست هایتان را بشویید و به آنها کرم بزنید و به ناخن هایتان استراحت دهید.

نکات

اگر دیدید ناخن طبیعی تان در مقایسه با ناخن اکریلیکی که داشتید نازک تر است تعجب نکنید. ضخامت ناخن های طبیعی به اندازه ناخن مصنوعی نیست و از ژل استفاده می شود تا این ظاهر از بین برود.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید