چطور جلوی پیری زودرس پوست تان را بگیرید

0

عوامل متعددی موجب پیری زود رس پوست میشود به عنوان مثال در معرض نور خورشید قرار گرفتن ،کم خوابی ،تغذیه نامناسب ،استرس، اخم و خنده، استعمال دخانیات، کم آبی وسایر عوامل دیگر که برخی از آن ها را می توان کنترل کردو برخی هم از کنترل ما خارج هستند .در این مقاله محصولات مفیدی را برای  جلوگیری از پیری زودرس پوست به شما معرفی کرده ایم تا جلوی پیری زودرس پوست تان به خاطر عوامل ناخواسته گرفته شود.

چطور جلوی پیری زودرس پوستتان را بگیرید

piri-zoodrase-poost-1-150x150۱  هر روز ضد آفتاب بزنید!
از آنجایی که نور آفتاب به عنوان اصلی ترین عامل پیری زودرس پوست شناخته شده است، زدن کرم ضدآفتاب به طور مرتب و روزانه یکی از کارهای مهمی است که برای جلوگیری از ایجاد لک و یا باز شدن منافذ پوست باید انجام دهید.

piri-zoodrase-poost-2-150x150۲  از کرم ضد چروک استفاده کنید.
کرم ضد چروک به ترمیم و نوسازی پوست و افزایش مقاومت آن در برابر عوامل مخرب کمک می کند. حتما نباید چین و چروک روی صورتتان ظاهر شده باشد تا استفاده از این کرم را شروع کنید. پیشگیری از پیری زودرس پوست همیشه بهتر از درمان عمل می کند.

piri-zoodrase-poost-3-150x150۳ از سنین پایین از کرم دور چشم استفاده کنید.
کرم دور چشم تنها مختص افراد سالمند نیست. هر کسی برای پیشگیری از ایجاد چین و چروک در ناحیه دور چشم ها و جلوگیری از پیری زودرس پوست دور چشم ها باید از کرم دور چشم استفاده کند. هر صبح بعد از بیدار شدن و هر شب قبل از رفتن به خواب کرم دور چشم بزنید.

piri-zoodrase-poost-4-150x150۴ از کرم پودر ضد چروک استفاده کنید.
افراد زیادی هر روز قبل از بیرون رفتن از خانه از لوازم آرایشی مثل کرم پودر استفاده می کنند. اگر قرار است بیشتر روز را با وجود مواد آرایشی روی پوست بگذرانیم، بهتر است از محصولاتی استفاده کنیم که جوانی و شادابی پوستمان را تهدید نکند. کرم پودر ضد چروک علاوه بر پوشاندن سطح پوست، از ایجاد چین و چروک پیشگیری می کند.

piri-zoodrase-poost-5-150x150۵ کرم محکم کننده صورت داشته باشید.
یکی از بزگترین تغییرات ظاهری که سن آدم را زیاد نشان می دهد، شل شدن و افتادگی پوست است. اگر از یک کرم محکم کننده پوست استفاده کنید، می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.

piri-zoodrase-poost-6-150x150۶ همیشه یک مرطوب کننده صورت همراه خود داشته باشید.
داشتن یک مرطوب کننده صورت مخصوص نوع پوست خود باعث می شود پوست شما همیشه نرم و لطیف باقی مانده، و دیرتر آثار چروک را روی خود ثبت کند. یادتان باشد، پوست خشک و بدون رطوبت شکننده است و خیلی زود آسیب می بیند.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید