چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم

0

اینستاگرام در همه جا وجود دارد: حتما از زبان دوستان خود شنیده اید و یا تصویر آن را در صفحه اجتماعی فیس بوک دیده اید و یا ممکن است نمونه ای از آن را در سایت ویدئوی آنلاین یوتیوب دیده باشید. این نرم افزار برای ویرایش و یا به اشتراک گذاری تصویر، توسط گوشی های همراه است. وقت آن رسیده تا شما هم یک اینستاگرام بگیرید. اگر نمی دانید که چگونه می توانید این اپلیکیشن را بگیرید و روی گوشی اندروید و یا iOS خود نصب نمایید، این چگونه را از دست ندهید.

چگونه
۱

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
جدید ترین نسخه اپلیکیشن Instagram را دانلود و نصب کنید. برای گوشی آیفون، یعنی سیستم عامل iOS از App Store و یا iTunes دانلود کنید. برای گوشی های اندرویدی نیز می توانید از Google Play و یا کافه بازار استفاده کنید.
۲

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
پس از نصب این نرم افزار رایگان، آن را باز کنید. به قسمت ثبت (Register) در انتهای صفحه برنامه بروید.
۳

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
حساب کاربری جدید بسازید. نام کاربری و رمز عبور شما دلبخواهی است، البته نباید در آن از فاصله و یا کاراکترهای خاص نوشتاری دیگر استفاده نمایید. در صورت آزاد بودن نام کابری انتخاب شده، آیکون کوچک کنار آن به رنگ سبز درمی آید. در غیر این صورت برنامه به شما اطلاع می دهد که این نام کاربری توسط شخصی دیگر انتخاب شده است و رنگ آیکون قرمز می شود.
۴

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
ایمیل و نام خود را وارد نمایید. برای سهولت در کار، می توانید با تیک زدن “Use Your Facebook Info” از حساب کاربری فیس بوک خود استفاده نمایید. از این طریق، برنامه نام و تصویر پروفایل فیس بوک شما را در خود ذخیره و از آن استفاده خواهد کرد.
۵

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
روی اتمام (Done) در قسمت راست پایین صفحه بروید و کار وارد کردن اطلاعات را با انتخاب Yes تایید و به پایان برسانید.
۶

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
از دوستان خود در فیس بوک و یا کاربران دیگر اینستاگرام دعوت کنید تا به شما بپیوندند.
۷

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
صفحات اینستاگرامی که به شما پیشنهاد می شود را بر حسب علاقه، دنبال (follow) کنید. این صفحات در حقیقت پروفایل عکاس های مختلفی از سرتاسر جهان، مثل خود شماست. در انتها روی دکمه Done در قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
۸

چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم
از اینستاگرام لذت ببرید. پس از اتمام این مراحل، به صفحه خانه برنامه و از آنجا به دنیای عکاسی اجتماعی خواهید رفت.
نکات و هشدارها
در صورت آزاد نبودن نام کاربری، نام دیگری که کمی طولانی تر باشد، انتخاب کنید.
شما می توانید هر نوع نام کاربری، شامل نام تجاری انتخاب کنید. برای مثال اگر نام پپسی کولا را برگزینید ولی عکس هایتان در جهت تبلیغ برای محصولات پپسی کولا نباشد، اجازه این کار را خواهید داشت. اگر خودتان صاحب شرکت یا فعالیتی تجاری هستید، حتما نام شرکت را برای خود برگزینید تا برای خودتان انحصاری شود.
اگر از حساب کاربری خود برای مدت زمان زیادی استفاده نکنید، اینستاگرام حساب شما را حذف خواهد کرد.

Awesome
به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید