چگونه صابون خوب مناسب پوست خود پیدا کنیم

0

آیا شما میدانید چه نوع صابونی برای پوست شما مناسب است و چطور میتوانید بهترین صابون را برای پوست انتخاب نمایید این چگونه کمکتان می کند که درست انتخاب نمایید.

saboone-khoob-1-150x150۱ تصمیم بگیرید که به دنبال چه نوع صابونی می گردید. صابون دست می خواهید یا صابون بدن یا صابون صورت؟

 

saboone-khoob-2-150x150۲ نوع پوست تان را تعیین کنید. آیا پوست خشکی دارید؟ پوست تان حساس است؟ یا پوستی معمولی دارید؟ (یا دیگر انواع پوست)

 

saboone-khoob-3-150x150۳ برندهایی را انتخاب کنید که به طور ویژه برای نوع پوست تان ساخته شده اند. اگر لازم است به برچسب روی محصول و مواد تشکیل دهنده آن نگاهی بیندازید.

 

saboone-khoob-4-150x150۴ به دنبال برندهایی که محصولاتی بدون بو/ بدون عطر دارند باشید. ممکن است بعضی صابون ها بوی خوبی داشته باشند، اما احتمال دارد که در بعضی افراد، باعث تحریک خفیف یا شدید پوست شوند.

 

saboone-khoob-5-150x150۵ به دنبال محصولاتی با مواد تشکیل دهنده طبیعی باشید. این صابون ها می توانند –با توجه به چیزی که می خرید- بوی طبیعی خوبی داشته باشند، پوست تان را لایه برداری کنند یا آن را مرطوب کنند.

 

saboone-khoob-6-150x150۶  در فروشگاه محله تان، در میان محصولات مراقبت از پوست، صابون ها را جستجو کنید. انتخاب هایتان را باز بگذارید.

 

saboone-khoob-7-150x150۷ وقتی یکی از گزینه های در دسترس را انتخاب می کنید، اطلاعاتی که در مورد آن محصول -از برندی که دوست دارید- در اینترنت وجود دارد را بخوانید و به دنبال تبلیغات / آگهی های بازرگانی آن برند/ محصول باشید.

 

saboone-khoob-8-150x150 ۸ به فروشگاه بروید و یکی یا بیشتر از آن محصول را خریداری نمایید.

 

saboone-khoob-9-150x150۹ به خانه بروید و از آن در استحمام استفاده نمایید!

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید