چگونه قدتان را بلندتر نشان دهید

0

شاید برای شما پیش اومده که به مهمونی یا جشنی دعوت شده اید و نگران پوشش و ظاهر خود بوده اید همانطور که می دانید یکی از مؤلفه‌های زیبایی داشتن قدی بلنداست در این چگونه ما به شما میگوییم که چگونه قدتان را بلندتر نشان دهید.

۱  انتخاب کفش مناسب
اولین نکته ای که برای بلند به نظر رسیدن قد به ذهن هر کسی می رسد پوشیدن کفش پاشنه بلند است. پس حتما این نوع کفش را انتخاب کنید. اما در مورد مدل کفش نیز نکاتی را باید رعایت کنید. بطور مثال کفشی که جلوی خیلی کوتاه و یا خیلی بلند دارد قد شما را کوتاه تر نشان می دهد. اگر قصد پوشیدن بوت دارید بوتی را انتخاب کنید که بلند باشد، بوت های کوتاه استفاده نکنید.
نکته دیگر اینست که اگر کفش شما با رنگ جورابتان یک رنگ باشد قدتان بلندتر به نظر می رسد. مثلا اگر جوراب رنگ پا می پوشید از کفش همرنگ آن استفاده کنید و اگر کفشتان مشکی است جوراب مشکی بپوشید. همچنین باید بدانید که کفش های پهن و یا جلو پهن قد شما را کوتاه تر می کند و برعکس کفش های نوک تیز و باریک شما را بلند قد تر نشان می دهد.

۲  انتخاب شلوار مناسب
شلوارهای تنگ قد شما را بلندتر نشان می دهند و برعکس شلوارهایی که از بالا گشادند قد شما را کوتاه تر می کند. برای بلند قد تر شدن هرگز از شلوارهای کوتاه استفاده نکنید. اگر شلوار شما روی کفشتان بریزد و یا حتی روی زمین بکشد، گزینه مناسبی برای بلند قد تر شدن شما می باشد.

۳  انتخاب دامن مناسب
دامن های کوتاه و ماکسی که در کنار یا پشت آن چاک دارد قد شما را بلندتر نشان می دهد و برعکس دامن های با قد متوسط شما را کوتاه تر نشان می دهد.

۴  انتخاب لباس با طرح مناسب
لباس هایی با طرح راه راه عمودی بهترین لباس ها برای بلند به نظر رسیدن قد شما هستند. برای مثال اگر قصد دارید مانتو بپوشید از مانتویی که پایین آن حاشیه افقی دارد استفاده نکنید.
یقه باز لباس هم گردن شما را باریک تر و بلندتر نشان می دهد و یقه های گرد به بلندتر شدن قد شما کمکی نمی کند.
همچنین دقت در رنگ لباس هم مهم است؛ به عنوان مثال انتخاب لباس یکرنگ قد شما را بلندتر نشان می دهد و این برخلاف لباس های رنگی است.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید