چگونه موهای فرفری خود را صاف کنیم

0

saf-kardane-moo-200x200 موهای فرفری می توانند خیلی زیبا باشند اما رسیدگی زیادی می خواهند و به علاوه ممکن است دلتان بخواهد برای حضور در یک مهمانی موهایی صاف و ظاهری جدید داشته باشید. پس این چگونه را درباره صاف کردن موهای فرفری بخوانید.

۱-موهایتان را بشویید

saf-kardane-moo-2-150x150 ۲-با فشار حوله و شانه آب اضافی موها را بگیرید.

saf-kardane-moo-3-150x150 ۳-مقدار نسبتا زیادی کرم صاف کننده به موهای مرطوب بزنید و سعی کنید در تمام قسمت ها توزیع شود و به همه موها به طور مساوی برسد.

saf-kardane-moo-4-150x150

۴-از جلو تا پشت سر، موها را به سه قسمت تقسیم کنید و دو قسمت بالای سر را با کلیپس روی سر نگه دارید.

saf-kardane-moo-5-150x150 ۵-موها را به طوری که کاملا روی محلی که خشک می کنید تمرکز دارید؛ با برس پیچ و سشوار خشک کنید. از بخش پایین موها که آزاد گذاشته اید و از یک طرف سر شروع کنید و هر بار یک دسته از موها به اندازه ۵ تا ۷ سانت را جدا کرده و صاف کنید.

saf-kardane-moo-6-150x150 ۶-وقتی تمام قسمت پایین را به طور کامل خشک کردید؛ سراغ یکی از دو قسمت موها که در مرحله ۴ جدا کرده بودید بروید.

saf-kardane-moo-7-150x150

۷-به کمک اتوی مو موها را از قسمت زیرین به سمت بالا اتو بکشید و صاف کنید؛ به طوری که هر بار حدودا یک دسته ۳ سانتی از موها را جدا کنید و با اتو از ریشه تا نوک موها را اتو بکشید.

به اشتراک بزارید

درباره نویسنده

سلام صفایی هستم مدیریت سایت شبکه آموزش مدتهاست که در فضای مجازی به صورت حرفه ای فعالیت دارم شبکه آموزش را استارت زدیم تا محیطی باشه برای توسعه آموزش مختصر و مفید در دنیای امروزی که زمان برای یادگیری کافی نیست و ارائه جدیدترین و بهترین روش بازاریابی در دنیا برای بیزنس شما.تخصص ها :مترجم -طراح سایت - بازاریابی شبکه ای -موسیقی

پاسخ دهید